about

Ja:
Nazywam się Artur Wróblewski, mieszkam w Piasecznie (okolice Warszawy). Zawodowo zajmuję się szeroko rozumianym IT. Hobbystycznie grafiką komputerową, reklamową, fotografią. Kilka moich fotografii znajdziesz tutaj i tutaj. Oczywiście zgodnie z hasłem „szewc w dziurawych butach chodzi” zdjęcia są stare, nieaktualizowane, ale poprawię się, obiecuję.

Sprzęt:
Mój podstawowy aparat to Nikon D90 z 18-200VR, SB600 i oczywiście Photoshop CS4. Ostatnio nie wiedzieć czemu dokupuję sobie a to jakieś tanie Chińskie lampki studyjne, a to jakieś parasolki … nie znalazłem jak dotąd wytłumaczenia po co to robie.

Blog:
Dzięki za odwiedzenie ArtBlog. Strona powstała na początku 2007 roku i od początku związana była z tematyką fotografii, grafiki , Internetu i filmu. Piszę tu o ciekawych fotoblogach i portfoliach, pokazuję ciekawe zdjęcia, zamieszczam porady dotyczące programu Photoshop. Często pokazuję tu również własne zdjęcia. Nie chcę jednak ograniczać się tylko i wyłącznie do tych tematów, dlatego też często mówię tu o zupełnie innych rzeczach, które akurat mnie z jakiegoś powodu zainteresowały.

Kontakt
Jeśli masz potrzebę skontaktowania się ze mną, to możesz uczynić to na kilka sposobów:

–   e-mail – artur[at]grep[dot]pl
–   gadu-gadu: 858478
–   skype: artur_wroblewski

Kategorie


Newsletter